GRM Otomasyon

GMR Endüstriyel Otomasyon Ve Güç Aktarım Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti

50 yılı aşkın süredir makine ve fabrika sistemlerine AC Elektrik Motorları, Redüktör, Hız Kontrol Cihazı vb. ürünleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri seçerek müşterilerimize destek olmaktayız.

Bu doğrultuda müşterilerimizin makine ve fabrika otomasyon enerji ve kontrol sistemleri ile ilgili GMR Endüstriyel Otomasyon kurulmuştur. Kısaca GMR Otomasyon olarak, müşterilerimizin oluşturmak istediği makine ve fabrika sistemleri ile ilgili incelemelerde bulunup bu sistemlerin sıfırdan kurulumunu ve revizyonunu yapmaktayız.

50 yıldan  beri TÜRK Sanayisine ürün tedariki konusunda yapmış olduğumuz hizmetler ile birlikte hem ürün gamımızı genişletmiş olup hem de otomasyon enerji ve kontrol sistemleri hakkında aynı şekilde güvene ve hizmete dayalı müşterilerimize en üst katkıyı yapmaktayız.

Vizyon

Endüstri 4.0’ın yaşandığı “bilişim teknolojileri ile endüstriyi” bir araya getirdiğimiz bu dönemlerde Endüstri 5.0 a “insansız teknoloji devri” geçiş için hızlı çalışmalar yapılmaktadır. Bu doğrultuda GMR Endüstriyel Otomasyon olarak hem otomasyon sistemlerini hem de otomasyon sistemleri ile alakalı görsel, nesne tabanlı ve veri tabanlı yazılımların yanında Endüstri 5.0 çalışmalarını başlatmak ve bu doğrultuda bu zamana kadar olduğu gibi TÜRK Sanayisine en üst düzeyde katkıyı yapmak amacımızdır.

Peki Misyonumuz ve Vizyonumuz için Neler Yapmaktayız?

Makine ve Fabrika otomasyon enerji ve kontrol sistemleri ile alakalı her ne kadar tecrübeli ve bilgili olsak ta her zaman bir şirketin bilgisini, tecrübesini ve işleyişini denetlemek amaçlı 2. bir göze ihtiyaç vardır. İkinci bir göze ihtiyaç şirket yönetiminin ve çalışanlarının göremedikleri problem veya problemlerin şirket amacına zarar vermemesi için büyük önem arz etmektedir. Şirket olarak 2. gözümüz çalıştığımız partner firmalarıdır. Bu firmalar hem şirketimizi idari anlamda hem de ürün ve hizmet konusunda denetlemektedirler

Bir diğer önemli husus ise günümüz teknolojisi çok hızlı ilerlediği için AR-GE çalışmaları yapmayan şirketlerin ayakta durabilmesi çok zordur. Bu doğrultuda şirket olarak tedarikini yapmış olduğumuz ürün ve hizmetler ile alakalı teknolojik gelişmeleri inceleyen aynı zamanda kendi ürünlerimizi de üretebileceğimiz bir AR-GE ekibimizin oluşudur. Bu ekip şirket yönetimi ve 2. göz dediğimiz partner firmaları tarafından seçilmektedir ve denetlenmektedir.

Sonuç olarak şirketimiz bugünü ve yarını düşünerek ürün gamı, hizmeti ve yazılım konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.