Hakkımızda

Home Hakkımızda

Geleceği birlikte
şekillendiriyoruz...

Güç aktarım sistemleri konusun da 50 yıllık tecrübesi olan Firmamız 1996 yılında Nevzat Demirhan tarafından kurulmuş olup , Kuruluş tarihinden itibaren geniş ürün gamı ve yüksek stok hacmi ile Türk Sanayi sektörüne hem tedarik hem de bilgi ve tecrübe olarak hizmetlerini en üst kalitede sunmaktadır.

Elektrik motoru , redüktör, fren, vibrasyon motorları, hız kontrol cihazları gibi ürünlerin ana bayiliklerinin yanı sıra 2020 yılında kurduğumuz GMR OTOMASYON firmamız ile OTOMASYON SEKTÖRÜNDE FAALİYETLERİMİZİ VE HİZMETLERİMİZİ HIZLA SÜRDÜRMEKTEYİZ. Ürün satış ve tedariğinin yanı sıra fabrika otomasyonu, makine üretim, kurulum , montaj gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Üstün Mühendislik

Tedarik süreçlerinizi mühendislikle taçlandırın.

Hızlı Teslimat

Yüksek stok ve ürün çeşitliliği sonucu beklemeye son.

Yeniliklerimizle
Şimdi tanışın!

Yerli ve yabancı markalarımızın geliştirdiği üstün verimliliğe sahip ürünlerimiz hakkında uzmanlarımızdan destek alabilir ve tedarik süreçlerinizi sorunsuz olarak sonuçlandırabilirsiniz.

Bizimle neden
çalışmalısınız?

En İyi Kaliteye İnanıyoruz

Gelişmiş teknolojilerin en iyisini sunmakla kalmıyoruz, en kaliteli ileri teknolojileri sizinle buluşturuyoruz.

İyi İlişkiye İnanıyoruz

Biz sadece bir tedarikçi değiliz, tedarik süreçlerinin öncesinden ve sonrasında da sizinleyiz.

Yeteneklere İnanıyoruz

Yetenekleri kanıtlanmış ekibimizle birlikte sizinle bir takım gibiyiz.

İşbirliği içinde yarına
daha güçlü girelim.

Genel Motor Redüktör, müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ile Endüstriyel sektörlerde kullanılmak üzere genel tahrik elemanları satışını başarı ile devam ettirmektedir.

Daima güvenilir bir firma olmak için müşteri odaklı çalışma anlayışından ve hizmet kalitesinden ödün vermeden uzman kadro yapısı ile elektrik motoru verimlilik konusunda danışmanlık, mühendislik hizmetleri vermektedir.

Neden bizi seçmelisiniz ?

Genel Motor Redüktör, 1996'dan günümüze redüktör ve elektrik motoru tedariğinde kazandı güven ile sektörde yer edinmiştir. Sanayideki etik duruşumuzla sağlam adımlar atıyor ve yarına sizinle birlikte yürüyoruz.