Genel Motor Redüktör

Türkiyenin Yerli Gücü

Siemens elektrik motorları: İlk andan itibaren kalite ve inovasyon

SIMOTICS elektrik motorları kalite, inovasyon ve en yüksek verimlilik demektir. Senkron ve asenkron olmak üzere; standart elektrik motorlarından hareket kontrol uygulamaları için servomotorlara, yüksek gerilim ve doğru akım (DC) motorlara kadar kapsamlı bir endüstriyel motor portföyü sunuyoruz. 150 yılı aşkın deneyimimize dayanan Siemens elektrik motorları Dijital İşletmelerin de ayrılmaz bir parçası oluyor.

SIMOTICS alçak gerilim motorlarımız 0,09 kW’tan 4 MW’a kadar geniş bir aralıkta motorları kapsıyor. IEC ve NEMA standartlarına uyum sağlıyor ve yüksek verimlilik sunuyor. Doğrudan lineer olarak (direct on line) kullanılabildiği gibi, geniş SINAMICS konvertör portföyümüzle birlikte konvertörlü işlemlerde de kullanılabiliyor.

Hareket kontrol uygulamalarınız için en ideal motoru seçmek söz konusu olduğunda, dünyanın en geniş motor yelpazesini Siemens sunuyor. Bu ürün yelpazesi aynı zamanda dahili motorları ve motor millerini de içeriyor. Üstelik Siemens markalı her hareket kontrol motoru, SINAMICS frekans konvertörleri ürün ailemizle birlikte mükemmel şekilde çalışıyor.